12 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Şubat 2020

12 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay 02:37’de Terazi burcunda transitine başlayacak. İkili ilişkilerimiz gündemimizde olabilir. Sosyalleşmek isteyebiliriz. Bugün yapacağımız her iş için başkalarından yardım almak isteyebiliriz.
Ay 07:28’de Kiron’la, 11:06’da da Venüs’le zorlayıcı açısını gerçekleştirecek. Bu durum aslında 10 Şubat tarihinde gerçekleşmiş olan Venüs Kiron kavuşumunu tetikleyecek. Dolayısıyla eğer ilişkilerde değer problemleriniz varsa bugün zorlanmalar söz konusu olabilir. İlişkilerinize sahip çıkın annem bak Merkür retrosu geliyor.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.