12 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

12 Ocak 2020

12 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Aslan burcunda seyahat edecek, dolayısıyla yine kendimizi şımartacağımız bir gündeyiz lakin bunu egosal savaşlara dökmemekte fayda var.
00:53’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Cumartesiyi Pazar’a bağlayan gece de aradığınız enerji ve hareket gücünü kendinizde bulabilirsiniz.
12:51’de Merkür Satürn, 13:13’de de Merkür Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Dolayısıyla bu süreçte ağzımızdan çıkan kelimelere dikkat etmekte fayda var. Geri dönüşü olmayan konuşmalar yapmayın annem.
19:59’da gerçekleşecek olan Satürn Plüton kavuşumu ise aslında bir dönemin yıkılıp yeni bir dönemin başlayacağı, 2020’nin en önemli olaylarından biri. Tabi bu bir günde oluşacak olan bir dönüşüm değil. Haritanız tetikleniyorsa etkilenirsiniz. Ancak devletler ve yöneticiler bakımından çok önemli bir dönem. Bununla ilgili bir video çektim. Detay detay anlattım, lütfen aşağıdan izleyin, buraya yazmakla bitmez. Yaklaşık 33 senelik bir döngüdür.
Bugünün başka da bir olayı yok. Zaten dönemin en önemli olayı bugün.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.