12 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

12 Ocak 2023

12 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?12 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Bugün yine bir şeyleri düzene koymak isteyebiliriz. Eleştirel bir tavır sergileyebiliriz. Detaycı olduğumuz, açıkları, eksiklikleri görebileceğimiz bir gündeyiz.
?00:17’de Ay Uranüs üçgeni var. Aklınıza parlak fikirler gelebilir. Sıkı tutunun sallanmayın.
?14:07’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde otorite figürlerinden destek alabilirsiniz, keyifli saatlerdir, işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.
?16:21’de Ay Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler dalgınlıklara açık olduğumuz saatlerdir. Yanılgılara da açığızdır, duyduğunuz ya da düşündüğünüz şeyler gerçek olmayabilir.
?21:46’da Venüs Kiron sextili gerçekleşecek. Etkisi 3-4 gün sürer. İlişkilerle ilgili şifalanabileceğimiz zamanlardır. Maddi konularda destekler alabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.