12 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

11 Ocak 2022

12 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?12 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Bugün Ay tüm gün Boğa burcunda. Dolayısıyla madde dünyasında olduğumuz ve varlıklarımızı korumak isteyeceğimiz bir gündeyiz.
?00:43’de Mars-Neptün karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürebilir. Mars, enerjisini çok fazla atmak isteyen, yerinde duramayan Yay burcunda. Neptün bildiğiniz gibi yıllardır Balık burcunda. Mars ateşli hastalıkları temsil eder Neptün ise yayılmayı temsil eder. Ayrıca Mars Yay burcunda olduğu için yabancı ülkelerden gelen hastalıklar ya da okullardaki vaka sayılarını artmasına sebebiyet verebilir. Özellikle üniversite öğrencilerinin dikkatli olması gerektiği zaman dilimleri. Bağışıklık sisteminiz düşebilir, lütfen bol bol c vitamini tüketin. Hastalıkların ve bulaş sayılarının arttığı bir dönem olabilir. Bu doğrultuda maalesef ki doğru kararlar alınamayabilir. Kendinizi enerjisi düşün, yorgun ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Bu dönemde denizden gelen depremler artabilir. Su kazalarına ekstra dikkat etmemiz gereken zamanlardayız.
?03:33’de Ay-Venüs Üçgeni gerçekleşecek. Rüyanızda paralar görüp mutlu olabilirsiniz. Zaten bu dönem anca rüyamızda görüyoruz neyse işte rahat olacağımız saatlerdir.
?11:38’de Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla aslında bu Mars Neptün karesini tetikleyeceği için yukarıda bahsettiğim olayları daha da fazla hissedebileceğimiz saatlerdir.
?14:19’da Ay-Güneş üçgeni gerçekleşecek. İsteklerinizin ve ihtiyacınızın birlikte çalışacağı zaman dilimleri. Kendi içsel huzurumuzu bulabiliriz.
?22:38’de Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. İleriye dönük düşünmek için ideal zamanlardır. Daha somut planlara yapın. Böylece misyonunuzun farkına varacak, daha hevesli ve kararlı ilerleyeceksinizdir. Aldığınız kararların üstüne yeni değişimler yaratmak isterseniz ideal zamanlar.
?22:38 ile ertesi gün 06:08 arası Ay boşlukta. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir. Zaten bu saatlere çok bir iş koyacağınızı düşünmüyorum. Yatıp uyuyun annem.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ???
#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.