13 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Ocak 2020

13 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz.

16:41’de Ay Venüs karşıtlığı gerçekleşecek. Dolayısıyla ikili ilişkilerimizden yana dikkatli olmamız gereken süreçlerden geçiyoruz. Bir anda bekar kalma riskiniz var bir şeyleri yakıp yıkmayın annem.

16:41’den 17:06’ya kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla yeni başlatacağınız işler, banka ile ilgili işlemler, kargo işleri gibi uğraşacak konularınız varsa bu saatlere getirmeyin. Bu saatleri hobilerle ilgilenmek ya da eski işleri toparlamak istiyorsanız daha verimli şekilde kullanabilirsiniz.

16:20’de Güneş Plüton’la kavuşacak. Hem kendimizi daha karizmatik hissedebilir, hem de uzun zamandır yapmak istediğimiz ama bir türlü yapmak konusunda kendimizi güçlü hissetmediğimiz konularda artık gücümüzü ortaya koyabiliriz.

17:06 itibariyle Ay artık Başak burcuna geçecek ve hayatımızda ayıklamalara gideceğiz. Hayatımızın muhasebesini yapmak, gereksizlerden kurtulmak için harika zamanlardır. Uç noktada herkese yardım etmeye çalışırken onların işlerine burnumuzu sokabilir ve tepki alabiliriz. Dikkat!

18:15’de Güneş Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Bu ciddi sorumluluk ve soğumalara sebebiyet verir. Dolayısıyla burayı sorumluluklarımız konusunda irademizi ortaya kullanmak daha faydalı olabilir.

21:38’de Venüs Balık burcuna geçecek ve 7 Şubat tarihine kadar da buradaki transitine devam edecek. Bu saatten sonra ilişkilerle ilgili konularda kendimizi daha iyi hissedebileceğiz ancak dediğim gibi bu saate kadar özellikle ilişkilerle ilgili kritik bir süreçteyiz. Venüs Balık burcunu sever ve dolayısıyla hem ilişkiler hem de para bakımından kendimizi daha iyi hissedebiliriz ancak uç noktada hayattan keyif aldığımız konular ayaklarımızı yerden kesebilir, bağımlılıklar geliştirebiliriz. Bu bir ilişkiye bağımlılık olabileceği gibi, para harcadıkça kendinizi iyi hissetme de olabilir lakin ay sonu dağılabilirsiniz buraya da dikkat etmek de fayda var. Sanatsal konularda başarı getirir.

Bugün önemli gezegen geçişleri var. Bunları aşağıda ki videoda anlattım. Umarım keyifle izlersiniz ⇓⇓⇓

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.