12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

12 Nisan 2019

12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarr,

Yine bol etkileşimli bir günle karşı karşıyayız şekerlerim.

Sağ baştan başlıyorum hazır mıyız?

07:17’de Merkür Jüpiter karesi gerçekleşecek. İletişim konularında problemler gereksiz yere büyüyebilir, riskli yatırım yapmayın, çok para harcamayın, insanları ezmeyin tatlişler. Bir de Jüpiter retro eski defterler açılır filan Merkür hala Balık’da kafalar karışık, çok deşmeyin eski defterleri derim. Etkisi 5-6 gün sürecek.

13:14’de Ay Neptün’le harika bir açı gerçekleştirecek. Ruhsal çalışmalar, maneviyat, sevgi, şefkat gibi konular gündeme gelebilir. Affedin. Siz affedin bakın Jüpiter retro ilahi adalet mi dersiniz karma mı dersiniz takır takır çalışıyor. Affetmedikleriniz size yük.

18:05’de Ay Venüs’e uyumlu bir açı yapacak, Satürn’e de karşıt açı yapacak. 18:07’de de Venüs Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu ne demek? İlişkiler konusunda ani ve fevri çıkışlar yapmazsanız, fazla koruyucu ve kollayıcı olup karşınızdakini bunaltmazsanız, kalıcı çözümler bulabilir, ilişkiniz de sağlam temeller atabilirsiniz.

22:05’de Ay Güneş karesi gerçekleşiyor, duygular gel gitli özellikle karşı cinsle ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekiyor. Bu sadece aşk ilişkileri değil her türlü ilişki konusunda geçerlidir.

23:00’de de Ay Plüton karşıtlığı gerçekleşecek ve güç çekişmeleri yaşama riskiniz söz konusu. Bugün çok duygusal davranıp duygularınızın esiri olmayın.

Öptüm bu kadar.

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.