12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

11 Nisan 2023

12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Daha çok iş meseleleri, sorumluluklarımız ve devletle ilgili işlerimizin olabileceği bir gündeyiz.

💫01:07’de Güneş Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Güneş ile kavuşan gök cisimleri gökyüzünde görünmedikleri için ve görünmeyen bir gökcismi de görevini yerine getiremeyeceği için biz buna yanıklık diyoruz arkadaşlar. Demek ki Jüpiter’in temsil ettiği, etik, ahlak, dini konular, uçaklar, komutanlar, üniversiteler, din insanları konusunda biraz sıkıntılar söz konusu olabilir. Yine astrologlar arasında ikiye bölündük süper şanslı günlerle no no sakın günler arasında. Herkes kendi deneyimini yaşar, siz de gözlemleyin lütfen bu süreçte gerçekten şahane şeyler mi olacak yoksa bazı sıkıntılar mı olacak diye, sonuç olarak astroloji bir yorum yapma sanatıdır.

💫03:07’de Ay Satürn sextile açışı biraz daha sorumluluklarla ilgili konuları gündeme getirebilir eyvah işi unuttum diye uykunuzdan kalkabilirsiniz ama uyumlu açı olduğu için ay yapmıştım doğru diye gönül rahatlığıyla tekrar uyuyabilirsiniz.

💫12:02’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler agresyonun daha da artacağı saatler olabilir. Sinirlenmeyin annem. Gidin spor yapın.

💫16:35’de Ay Merkür uyumlu açısı iletişim, haberleşme konularında daha destekleyicidir. Böyle işleriniz varsa bu saatleri kullanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.