12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

11 Nisan 2022

12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?12 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Aslan burcunda transit edecek. Dolayısıyla yine gündem kendimiz olacağız.
?03:50’de Ay Satürn’le, 13:16’da’da Mars’la karşıtlık açısını gerçekleştirecek. Bu zaman aralığı bizim için biraz zorlayıcı olabilir. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Aslında bu açı 5 Nisan’da gerçekleşmiş olan Mars – Satürn kavuşumunu tetikleyecek. Dolayısıyla o dönemki konular tekrar gündeme gelebilir.
?13:16 ile 17:07 arasında Ay boşlukta olacak. Bu süre zarfında yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlayabilirsiniz.
?17:07’de Ay Başak burcunda transitine başlayacak. Hem bir şeyleri organize etmek hem de detaylandırmak için oldukça destekleyicidir. Temizlik perileri sizi ziyarete gelebilir.
?17:42’de Jüpiter Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Senenin en önemli olayı bu kavuşum aslında. Bununla ilgili uzun bir yazı yazdım bir önceki postumda bulabilirsiniz. Ekstra olarak şunu belirtmek istiyorum ki Jüpiter ve Neptün’ün Balık burcundaki kavuşumu bir şeyin aşırı fazla, yaygın olmasını ya da hiç olmaması göstermektedir. Kavuşum açı birlikte hareket etmek demektir ve aslında bir döngüyü başlatacaktır. Tam kavuşum anında Venüs de Balık burcunda olacağı için ederin ne olacağını tam kestirilemeyecek. Jüpiter ucuzluk ve yaygınlığı temsil ettiği için paranın değeri düşecektir. Neptün tasarı ve varsayımları temsil etmektedir, Jüpiter de buharlaşmayı. Bu süreçte tasarlanan birçok şey buharlaşabilir. Özellikle coinlerin de piyasada çok ve yaygın olması belki de insanların buralara fazla yatırım yapıp nakit konusunda zorlanmalar yaşanabileceğini de göstermektedir, çünkü onlar da ucuzlayacak, birçok proje buharlaşacak. Aynı zamanda gelecekte insanların beklentilerini temsil eden Neptün’ün abartmayı temsil eden Jüpiter’le kavuşumu insanları hayaller alemine daldırıp, kriptodan zenginlik sağlayabileceklerini düşünürken, Balık burcu soyut kavramları da temsil ettiği için nakit paranın eksikliğinden dolayı maddi krizlerin artabileceğini, aslında kağıt paranın değerinin çok düşeceğini söyleyebiliriz. Piyasada elle tutulur, gözle görülür maddi şeyler kaybolabilir. Aynı zamanda Jüpiter kalayı da temsil ettiği için kalayın değeri artabilir. Geocentric haritada bu kavuşum 12 Nisan tarihinde olurken, Heliocentric haritada bu kavuşum 6 Haziran civarında gerçekleşecektir. Dünya’nın da bu kavuşuma kare açı yapması 12 Haziran civarını bulacaktır. Dolayısıyla bu sürecin dünyaya etkisini en fazla hissedebileceğimiz zaman dilimi de Haziran 2022 gibi gözükmektedir.
?23:54’de Ay Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler iletişim kurmak için oldukça ideal zamanlardır. Siz iletişim kurmak istemeseniz bile telefonunuz çalabilir, sosyal medya da aktif olabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.