12 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Nisan 2020

12 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Yay burcunda seyahat edecek. Normalde Ay Yay burcundayken gezip tozmak, keşfetmek isteriz ancak Yay burcunun felsefi yanını da göz önüne alacak olursak, oturun annem evinizde hayatın amacını düşünün. Daha evvelden ilgilenemediğiniz konularla ilgili araştırmalar yapın, bakış açınızı geliştirin şekerlerim.
02:57’de Merkür Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık olarak 3 gün sürer. Özellikle bu saatlerde isteklerinizi yazmak, somut hale getirmek çok iyi olabilir. Bu açı bize aniden gelen fikirlerin kalıcı işbirliklerine yol açabileceğini göstermektedir. Aynı zamanda otorite figürlerinden destek almak konusunda da olumlu bir görünümdür.
08:53’de Ay Neptün karesi var. Bu böyle bir kafayı kaldıramama, bir dalgınlık, bir bezginlik, bir motivasyonun düşmesi gibi bir etki yaratabilir, Pazar Pazar o saatte ne işiniz var ayakta yatın uyuyun annem.
14:45’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi daha iyi hissedebiliriz. İstediklerimizi yapmak için kendimizde yeterli motivasyonu bulabileceğimiz saatlerdir.
14:45’den ertesi gün 03:05’e kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işleriniz varsa (ki Pazar Pazar evde ne iş başlatacaksınız onu da bilemedim) 14:45’den evvel başlatmak daha iyi olabilir. Ay boşluktayken elinizdeki işleri toparlayın, hobilerinizle ilgilenin, boş boş işlerle uğraşın, kendinizi şımartın annem tamam mı?
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.