12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

12 Mayıs 2019

12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
Öncelikli olarak yanımızda olsun olmasın bizi bu dünyaya getiren emekçi annelerimizin anneler günü kutlu olsun. Valla onlara ne kadar teşekkür etsek az. Anne olunca, “anne olunca anlarsın” cümlesi hayatımın en anlamlı cümlesi haline geldi, anne olmak anne olmadan anlaşılacak bir şey değilmiş Can’lar kıymet bilin. Hem artık “Sen” yoksun hem de artık tam olarak “Sen” varsın. Çok acayip bir şey. Neyse Allah anne olmak isteyen herkese nasip etsin inşallah.
Gelelim günün astrolojik anlam ve önemine,
04:12’de Ay Güneş karesi azıcık gergin saatler, uyursunuz bu saatte burayı geçiyorum.
07:16’da Ay’ın Jüpiter’le uyumlu açısı güne çok keyifli başlayacağımızın, iyimser bir günün habercisi. Ayrıca çok şanslı ve maneviyatı yüksek saatlerdir. İmkanınız varsa maneviyatınızı arttıracak konularla ilgilenmek iyi gelebilir.
13:14’de Ay Venüs uyumlu açısı tüm ilişkiler için çok destekleyicidir. Kendimizi daha sevgi dolu, uyumlu ve keyifli hissedebiliriz.
15:24’de de gerçekleşecek olan Ay Mars uyumlu açısıyla beraber kendimizi daha enerjik, aktif hissedebiliriz, harekete geçmek için uygun zamanlardır ancak sonrasında ay 19:21’e kadar boşluğa girecek. Dolayısıyla bir şey başlatacaksanız 15:24’e kadar başlatın derim. 19:21’e kadar daha boş işler yapmak uygun gibi gözüküyor.
19:21’de de Ay Başak burcuna geçecek ve artık temizlik zamanı. Azıcık çenemiz açılabilir, valla karşıyı baymayın.
Haydi öptüm bye

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.