12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

11 Mayıs 2024

12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Öncelikle tüm annelerin, kendini anne hissedenlerin anneler gününü kutlarım.
💫Güne Ay Yengeç burcuyla başlıyoruz. Ailevi konular gündemde olacak.
💫10:57’de Ay Venüs sextile açısı gerçekleşecek. İlişkilerimiz keyifli olur, hayattan keyif alacağımız saatlerdir.
💫14:10’da Ay Satürn uyumlu açısıyla beraber, sorumluluklarımızı daha kolay yerine getirir, konulara daha iyi konsantre olabiliriz.
💫21:12’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Biraz sakarlıklara açık olduğumuz saatlerdir. Kalp de kırmayın annem.
💫23:34’de Ay Güneş sextili gerçekleşecek. Daha huzurlu olduğumuz, isteklerimizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğimiz saatlerdir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.