12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

11 Mayıs 2022

12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?12 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz.
?00:16’da Ay- Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi kandırmaya meyilli olabiliriz. Ayrıca erkenden uyku bastırabilir.
?06:58’de Ay- Plüton üçgeni gerçekleşecek. Sabahın erken saatlerinde oldukça motive ve güçlü dürtülerle hareket edebilirsiniz. Ofise karizmatik bir giriş yapabilirsiniz.
?06:59- 09:34 arası Ay boşlukta. Bu saatlerde elinizdeki işleri tamamlamak için kullanabilirsiniz. Yeni işlere başlamayı es geçseniz daha iyi olur.
?09:34’de Ay Terazi burcuna geçiyor. İlişkilerde uyum içinde olmak önem kazanacaktır. Dengeli ve kibar bir ruh halinde olabiliriz.
?10:01’de Ay- Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Abartılı tavırlar sergileyebileceğimiz saatlerdir. Özellikle ikili ilişkilerde dürtülerimiz ile hareket edebiliriz.
?17:54’de Ay- Merkür üçgeni gerçekleşecek. Kendimizi rahatça ifade edebileceğimiz zamanlardır. İletişim kurmak daha kolay olacaktır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.