12 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Mayıs 2020

12 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

00:57’de Merkür artık İkizler burcunda transitine başlayacak ve 28 Mayıs tarihine kadar da buradaki transitine devam edecek. Bu süreçte iletişimimiz, kendimizi ifademiz, anlaşmalarımız, zihnimiz oldukça aktif ve güçlü olacaktır.
01:04’de Ay Neptün uyumlu açısı manevi açıdan çok destekleyicidir, sezgilerinizi dinleyin.
03:23’de Ay Güneş uyumlu açısı rahat bir gece geçirebileceğimizi göstermektedir.
07:10’da Satürn artık retro hareketine başlayacak ve 29 Eylül’e kadar retrosunu devam ettirecek. Bu süreçte sorumluluklarımızla ilgili sınavlar verebiliriz. Karmanın sopası hissedebileceğimiz zamanlardır, umarım tatliş karmalarınız vardır.
09:13’de Ay Plüton kavuşumu kendimizi çok güçlü ve karizmatik hissedeceğimiz saatlere işaret eder.
Lakin 09:45’de Venüs artık durağan pozisyonda ve 14 Mayıs 09:45’e kadar da durağan. Durağan bir gezegenin en zorlayıcı halidir. Durmaktır kısaca. Venüs değerler, ilişkiler ve sevgi ile ilgili gezegenimizdir. Dolayısıyla bu iki günde ilişkilerinize sahip çıkın, kendinizi değersiz hissetmeyin ve hatta mümkünse kuaföre gitmeyin annem. Sonrasına ben karışmam.
13:29’da Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Ayın en şanslı zamanlarını göstermektedir. Özellikle işle ilgili dilekleriniz varsa dileyin, bir de bu saatlerde size söylenen sözlere, karşılaştığınız insanlara dikkat edin. Şansın nereden geleceği belli olmaz.
13:29’dan 18:38’e kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi bu saatlere getirmemeye özen gösterin. Bu saatleri eskiden kalan işlerinizi tamamlamak için kullanmak daha iyi olabilir.
18:38 itibariyle Ay artık Kova burcunda seyahat edecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız çok fazla ön planda olabileceği gibi içinizden bir isyankar da çıkabilir. Hümanist olun annem.
22:06’da Ay Merkür’le uyumlu açısını gerçekleştirirken, 22:17’de de Satürn’le kavuşacak. Tüm iletişim konularıyla ilgili destekler, bu saatte anlatın kime ne anlatacaksanız. Aslında bu etkileşim 23:13’de gerçekleşecek olan Merkür Satürn üçgenini tetikleyecek.
Merkür Satürn üçgeniniz etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Geçmişte yapmak istediğiniz ama yapamadığınız anlaşmalar, otorite figürleriyle görüşmeler, kalıcı işler yapabilmek adına çok destekleyicidir. Bakın Satürn retro, eğer hak ettiyseniz harika ve kalıcı işler yapabileceğiniz gibi sırf sizi sınava sokmak için işlerinizi de aksatabilir, dikkat edin annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.