12 Mart Günlük Astroloji Yorumu

11 Mart 2023

12 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?12 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Ay Akrep burcundayken kendimizi biraz daha huzursuz hissedebiliriz, duygusal durumumuzla ilgili krizler yaşayabiliriz, boşaltım sistemimizle ilgili sıkıntılar da gündeme gelebilir.

?00:04’de Merkür Uranüs sextili gerçekleşecek. Etkisi 5 gün kadar sürer. Sürpriz anlaşmalar ya da kopuşlar yaşanabilir. Zihnimiz aşırı hızlı çalışabilir. Aklımıza bir anda fikirler gelebilir, yeni düşünceler üretebilir, hiç aklımızda yokken yeni fırsatlar yakalayabilir ve imza atabiliriz.

?08:42’de Ay Uranüs karşıtlığı, 10:07’de de Ay Merkür üçgeni yukarıda açının en fazla tetikleneceği zamanlara işaret eder. Aklınıza bir fikir gelirse not almayı unutmayın.

?09:53’de Jüpiter Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Bunun etkisi uzun sürer ama en maksimumunu 1 ay içinde deneyimleyeceğiz. Jüpiter generalleri temsil eder, Kiron ise savaş eğitimini temsil eder. Bu süreçte askerler, savaş, generallerin adını sık duyabiliriz çünkü ortak kelimeler. Kiron hasar vermekle alakalıdır, hasar verici büyük olaylar, suikastlar, askeri konularda yaralanmalara açık olduğumuz bir dönemdeyiz. Ayrıca astrolojiyi de temsil etmektedir bu süreçte astrolojiye daha fazla merak sarabilirsiniz. Bir de hastalıklarla ilgili konularda yayılma çok daha hızlı olabilir. Dikkat edin annem.

?19:31’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Sezgileriniz artabilir, onları göz ardı etmeyiniz. Ayrıca otorite figürlerinden destek alabileceğimiz saatlerdir, babanızdan bir şeyin iznini koparmak istiyorsanız bu saatleri kullanabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.