12 Mart Günlük Astroloji Yorumu

12 Mart 2022

12 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?12 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Yengeç burcunda transit edecek. Yine duygular şelale, ailevi konular gündemde, bir aylaklık, bir duygusallık anlatamam.
?08:57’de Ay-Kiron zorlu açısı gerçekleşecek. Sabah sabah kalkıp kartopu oynarken kendinizi sakatlamayın. Bir de burası fevri çıkışların biraz kırıcı olduğu zamanlardır o yüzden biraz daha sakin hareket etmek daha iyi olabilir.
?10:37’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bugün hayatınızda hiç beklenmediğiniz sürprizler ve yeni fırsatlar yakalama şansınız var. Kimden ne destek alabileceğiniz konusunda ayık ve dikkatli olun annem.
?20:06’da Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler de ruhsal olarak kendimizi iyi hissedeceğimiz, yine duygularımızın kabarabileceği hatta coşabileceği zamanlara işaret eder. Güzel saatlerdir, değerlendirin tatlişlerim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ?? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #12Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.