12 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Mart 2020

12 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmmm,
03:40’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Bu da gece saatlerinde kabuslar görebileceğimizin işaretçisidir. Biraz gergin bir gece geçirebiliriz.
09:57’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konuları oldukça gündemde olabilir. Kendimizi daha iyi ifade edebiliriz. Günün tek olumlu açısı bu saatte gerçekleşeceği için önemli konuşmalarınızı bu saatlere denk getirmek daha iyi olabilir.
11:11’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Bu da bildiğiniz gibi kısıtlanma ve sorumluluk duygularıyla ilgili sıkıntılı saatlerdir. Böyle bir içiniz filan daralırsa Mahmut Hoca Ay’a baskı yapıyor çok da önemli değil annem diyin geçin.
11:11’den 12:28’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak çok da iyi olmayabilir, havada kalır, aksilikler olur. Bu saatlerde işleri toparlayın, öğle yemeği yiyin, afiyet olsun.
12:28’den sonra Ay Akrep burcuna geçecek. Daha fazla şüpheci ve kuşkucu olabiliriz. Böyle dedektif gibi bilgi peşinde koşarız.
19:13’de Ay Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler de gergin saatlerdir. Ani beklenmedik gelişmeler, şok edici haberler, gereksiz gerginliklerin en yüksek olduğu saatlerdir. Sakin olun annem.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.