12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

11 Kasım 2023

12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Bu enerji biraz krizli gibi gözükse de aslında dönüşüm ve şifa çalışmaları için oldukça destekleyicidir.

💫00:11’de Mars Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Şimdi bu biraz zorlayıcı bir etki. Mars, hareket, enerji, öfke, agresyon ve yıkıcılıkla temsil edilir. Uranüs ise şok edici gelişmeler, ilkler, devrimler, patlamalar, yıkıcılık, şimşekler, televizyonlar, beklenmedik konularla bağlantılıdır. Toprak (Boğa) ve Su (Akrep)’in normalde dost elementler olmasına rağmen niteliklerinden dolayı birbirleriyle mücadelelerinde, özellikle mafya, maden, seller, toprakla ilgili sıkıntılı konular (bunu dillendirmek istemiyorum bu dönem sıkıntılı), bankacılık işlemlerinde aksaklıklar, terör olayları, elektrikle ilgili problemler gündeme gelebilir. Bir de kazalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Özellikle trafik ve uçak. Bu etkileşim gerçekleştiğinde Trabzon, Erzurum, Erzincan, Diyarbakır hattı tetiklenmektedir. Özellikle o bölgelerde bu konular gündeme gelebilir. Tabi ki bunlar olacak demiyorum lütfen korkmayın. Belki de bu süreçte kendi depremlerimizi, kendi dönüşümlerimizi yaşamamız gerekiyordur. Belki de bu şehirlerle bağlantımız vardır. Etkisi 10 gün kadar sürer. Bu öyle bir enerji ki hani bir anda oldu, nasıl oldu anlamadım demektir. Fevri karar vermemeye özen gösterin annem.

💫15:09’da Ay Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatler de abartmaya açık olduğumuz saatlerdir. Kibre düşmeyin.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.