12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

12 Kasım 2022

12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz.
?01:28’de Ay Jüpiter karesi deneyimleyeceğiz. Biraz abartabiliriz bu saatlerde bir şeyleri. Abartmayın annem yatın uyuyun.
?01:28’den 03:22’ye kadar Ay boşlukta olacak, o saatte de bir şey başlatırsanız ne diyeyim ki size ben.
?03:22’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Duygular şelale. Ailevi konular gündemimize gelebilir. Duygusal bağ kurduğumuz insanlara daha çok vakit geçirebilir, eskiyi yad edebiliriz.
?21:35’de Merkür Neptün üçgeni gerçekleşecek. Hayallerinizi dileklerinizi yazın, suya anlatın, ifade edin. Kendinizi iyi hissedersiniz. İkisi de su elementinde özellikle duygularınızı yazarak şifalanabilirsiniz. Hiç kimseye yazmıyorsanız bile alın kağıdı kalemi elinize duygularınızla yüzleşin. Gerekirse ağlayın ama şu duygular havada kalmasın artık.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.