12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

11 Kasım 2021

12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?12 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda boşlukta başlayacağız.
?10:53’te Ay Balık burcuna geçiş yapacak. Hayata birazcık farklı bakabileceğiniz zamanlardır, maddenin peşine düşmeyin biraz maneviyata gidin.
?19:23’te Güneş-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün.Hayallerimize ulaşmak için stratejik düşünüp hareket edebiliriz. Kimliğimizin parladığı zamanlar diyebilirim.  Neptün varsayımları anlatır Güneş ise her tarafı aydınlatma özelliği vardır. İki gezegen kontak kurduğunda daha önce varsaydığınız konular gün yüzüne çıkabilir. Bunu çok rahat öğrenirsiniz, belki haberi gelir belki de önünüze düşebilir. Ülke çapında ise karanlık olayların gün yüzüne çıktığı, mafyatik olayların gündeme geldiği, özellikle ülkenin borçları ile alakalı konuların gündeme düştüğü zaman dilimleri olabilir.
?23:17’de Ay-Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatte tost perileri ya da çikolata perilerini dinlemeyelim. Asla bu yazıyı yazarken kek yemiyorum. Gidin yatın uyuyun annem sonra pişman oluyoruz..
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.