12 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

12 Haziran 2022

12 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

?12 Haziran Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Akrep burcunda başlıyoruz. Durumlar yine kaotik.
?01:57’de Venüs Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu kavuşum hem ilişkiler hem de para piyasaları ile ilgili kaotik durumları ortaya çıkarabilir. Sürpriz aşklar olabileceği gibi sürpriz sonlanmalar da yaşanabilir. Para piyasalarında ani çıkış ya da düşüşler görülebilir. Kendi değerinizle ilgili aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Çok da abartmayın çünkü bu etki her sene olur. Dolayısla nadir görülen bir şey değildir.
?Ay 04:05 ve 04:15’de bu etkileşimi tetikleyecek o yüzden geç saatlerde biraz huzurunu kaçabilir.
?17:44’de Ay Satürn karesi gerçekleşecek. Tam bir off yarın iş var pazar sendromu. Çok önemli değil, içiniz sıkılırsa bilin ki sorun sizde değil gezegenlerde.
Arkasından gelen 18:01’de Ay Neptün üçgeniyle bu bunaltıyı çabuk atlatırsınız.
?22:33’de gerçekleşecek olan Ay Plüton uyumlu açısıyla beraber haftaya fişek gibi başlayacağız.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.