12 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

12 Haziran 2019

12 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

00:02’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu durumda iletişim konularında gerginlikler yaşanabilir. Sakin kalmalıyız gençler. Bir de yok sen nerdeydin yok sen beni niye aramadın toplarına girerseniz sıkıntı çıkar diyeyim ben size.

09:18’de Ay Mars karesi ile güne başlayacağız. Bu durum da tam olarak “solundan kalkmak” demek. Dolayısıyla gözünün üstünde kaşın var durumları yaşanabilir. Derin derin nefes alın nefes önemli.

12:11’de Ay Satürn’le kare açı yapacak. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Sorumluluklar yük olur. Üstlerimizle kapışabiliriz.

Şimdi normal şartlarda iyi gibi gözüken uyumlu açılar vardır. Lakin bu bazen zorlayıcı durumları tetikleyebilir. Ay 12:26’da Jüpiter’le, 15:57’de Güneş’le uyumlu açısını yapacak ancak Güneş Jüpiter karşıtlığını tetikleyecek. Özellikle bu zaman dilimlerinde olaylar gereksiz yere büyüyebilir. Kibre düşebilirsiniz. Aman diyim.

18:15’de Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Ay içim şişti resmen. Bu da güç savaşları demek. Manipülasyon demek. Sınırları çok zorlamayın. Sonrasında da Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 07:02’ye kadar boşlukta olacak. Ay boşluktayken napıyorduk? Boş işler.

Bugünü komple kapatabiliyor muyuz doktor bey?

Neyse işte günün elle tutulur bir tarafını bulamadım ben pek. İlla bir şeyler yapacağız diyorsanız bari 12:26 – 15:57 arasını kullanın derim.

Bugün çok fazla tuttuğumuzu koparacağımız bir gün değil. Daha çok nerelerde zorlandığımızı düşünmek ve bunun için eylem planları oluşturmak için kullanabilirsiniz.

Bitti çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.