12 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

11 Haziran 2020

12 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek. Duygusal bir gün bizleri bekliyor. Kendinizi hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Aşırı fedakar davranabilirsiniz. İyi niyetinizin suistimal edilmemesine özen gösterin annem.
05:34’te Ay-Venüs karesi gerçekleşecek. Aşk ve sevgi konusunda aşırı toleranslı olabilirsiniz. İlişkilerle ilgili gerginleşebilirsiniz. Zaten o saatte uyanırsanız da gerilirsiniz ne işiniz var uyuyun annem.
06:20’de Ay-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Geleneksel kalıpların dışına çıkmaya eğilimli olacağınız, vizyonunuzun geniş olacağı bir zaman dilimidir. Ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak bağımsız hissedebilirsiniz. Sanatsal konularla ilgili bir uğraşınız ve işiniz varsa oldukça yaratıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Sıra dışı marjinal eserler ortaya çıkarabilirsiniz. Bak işte 1 saat yat kalk siniri bırak, fırsatları yakala.
15:06’da Ay-Merkür üçgeni gerçekleşecek. Ailevi meselelerde fikir birliği yapabilirsiniz, aile içi uyumu ve birlikteliği rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Aile içinde çözmek ve birbirinizi daha iyi anlamak istediğiniz konuları konuşabilirsiniz. Duygusal bağlarınızı güçlendirmek için harika bir gün.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.