12 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

12 Eylül 2019

12 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrr canım arkadaşlarımmmmmm,

12:05’de Mars ve Jüpiter karesi gerçekleşecek. Şimdi burası çokomelli. Bu Mars abimiz malum risk almak demek, yaşam enerjisi demek, saldırı demek, eril enerji demek. Jüpiter ise abartmak demek, dokunduğunu büyüten demek, normalde şans ve bolluk demek ama işin içinde kare açı olunca gezegenlerin gölge yanlarına daha çok çekilebiliriz demek. Ayrıca para, yargı, belediyeler, iyimserlik, eğitim demek. Heh işte şimdi bu tatliş şeylerin zorlandığını düşünün ve de Mars abinin gölge yönlerinin büyüdüğünü. Meali, riskli yatırım yapmayın, yaşam enerjinizi harcarken abartmayın ki Mars Başak burcunda hasta eder Allah korusun. Yargı savaşlarına girmeyin, insanların inançları yüzünden onlarla kavga etmeyin, örnekleri siz çoğaltın beni yormayın J

12:51’de Ay artık Balık burcuna geçiyor. Duygularımız, sezgilerimiz, bağımlılıklarımız, drama queenliğimiz, affediciliğimiz, hoşgörümüz ön planda olacak. Bana bakın bu gökyüzünde Neptün çok hakim sizin o iyi niyetinizi kullanırlar valla sonra burası ağlama duvarı. Dikkatli olun, beni sinirlendirmeyin. (Atarlı astrolog iş başında)

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.