12 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

11 Eylül 2022

12 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

?12 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım, ?

?Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz. Oldukça enerjik bir şekilde haftaya başlıyoruz. Nasıl enerjik olmayalım artık okullar açılıyor trilililililililililili??????

?00:52’de Ay Merkür karşıtlığı gerçekleşiyor. Bu saatler iletişim konularında yanlış anlaşılmalara açık saatlerdir. Bak annem zaten Merkür Retro uyudun mu mesajları başınıza iş açmasın.

?06:56’da Ay Mars sextile açısıyla beraber yataktan kalkacak enerjiyi bulabileceğimiz bir sabaha uyanabiliriz. Haftaya sporla başlamak kendinizi iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.

?12:12’de Ay Kiron kavuşumu var.Bu saatler de şifalanmaya açık saatlerdir. Hem ruhsal hem fiziksel sağlık konuları gündeme gelebilir. Bol bol dert dinleyip dert anlatabilirsiniz. Bir de sokak hayvanlarını unutmayın tatlişlerim.

?20:25 Ay Satürn sextile açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın üstesinden kolaylıkla gelebiliriz. Kendimizi daha disipline hissedebiliriz. Spor salonuna gidip grup dersleri yapmaktan çok keyif alabilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

 

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.