13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

13 Eylül 2019

13 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Ay tüm Balık burcunda gezecek, duygular fora çok ağlamayın şekerlerin. Gün hoşgörü günü.

01:26’da Ay Uranüs uyumlu açısı yenilikler, fırsatlar bakımından çok destekleyicidir. Napıcam ben bu saatte bu açıyı diyorsanız çözemediğiniz bir probleminiz varsa çözümü için niyetlenin yatın sonra rüyanızdaki sembollerin peşine düşün.

17:04’de Ay Satürn uyumlu açısı, sorumluluklarımızın gündemde olacağını ve bunların üstesinden gelebileceğimizi gösteriyor. Ayrıca otorite figürlerinden destek almak istiyorsanız bu saati kullanabilirsiniz.

18:10’da Merkür Venüs kavuşumu gerçekleşecek. İlişkideki istekleri dile getirme zamanıdır. Lakin burası aşkınızı dile getirme zamanı değildir. İlişkide fayda sağlayacak konuşmalar yapmak daha iyi olabilir. Daha detay bilgi için video çekmiştim linki hikayeye koyarım.

21:34’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Annem olayları abartmayın bak valla dolunay geliyor bitirir götürür ben karışmam. Ama hiçbir şeyi abartmayın. Yemek yemeyi bile. Yorar gerek yok.

22:42’de Güneş Plüton üçgeni gerçekleşecek. Gayet karizmatik, etkileyici, insanları etkiniz altına alabileceğiniz bir açıdır. Etkisi 5 gün sürecek. Gücünüze güç katabilirsiniz.

23:11’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Gergin saatlerdir. Bakın valla dolunay geliyor sakin annem.

23:42’de Ay Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu normal şartlarda ruhsal konular, manevi konular açısından çok destekleyicidir. Lakin bu açı Neptün Mars Jüpiter T karesini destekleyecek. Çok fazla aldanma, atılma teması içermektedir. Dolayısıyla bugün ve önümüzdeki birkaç gün içinde size verilen sözler doğru mu değil mi iyi araştırmanız, herkese koşulsuzca inanmamanız, biraz daha geniş düşünmeniz gereken zamanlardır.

Ay bitti çok şükür. Öptüm bu kadar.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.