12 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

12 Ekim 2021

12 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

12 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

12 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Ay tüm gün Oğlak burcunda yer alacak. Dolayısıyla yine sorumlulukların gündemde olduğu biraz da soğuk tavırlar sergileyebileceğimiz bir gündeyiz. Bugün duyguları bir kenara bırakabilir, daha ciddi konulara eğilebiliriz. Bir şeyleri organize etmek için de harika bir gün olduğu gibi yalnızlığımızdan hoşlanabiliriz de. Bazen hayatta çok fazla konunun sorumluluğunu almak zorunda kalabiliyoruz, bugün kendi sorumluluğumuzu alalım ve yalnızlığımızdan, kendimizle kalmaktan keyif alalım derim.
  • ?13:39’da Ay-Kiron karesi gerçekleşecek. Yaralanmalara ve kalp kırıklıklarına açık olduğumuz saatlerdir. Cesaretimiz kırılabilir çok da önemli değil etkisi 1-2 saate geçer.
  • ?18:50’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. İletişim konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Patavatsız da olabilirsiniz etkili konuşan da. Bu nedenle iletişimin önemini hatırlayarak hareket etmenizi tavsiye ederim.
  • ?19:33’te Ay-Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Yeni ve yaratıcı fikirleri keşfedebileceğiniz bir zamandır. Uzun süredir çözüm bulamadığınız konularda aklınıza güzel çözümler gelebilir. Mali konularda ani beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.