12 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

11 Ekim 2022

12 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?12 Ekim Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Yine maddi konular, hazlarımız ve iştahlarımız gündemde olacak.
?04:06’da Güneş Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bunun etkisi yaklaşık 1 hafta kadar sürer. Bu süreçte otorite figürlerinden destek alabiliriz, sorumluluklarımızı alabilirsek istediklerimizi rahatlıkla elde edebiliriz.
?08:46’da Mars Neptün karesi gerçekleşecek. Bunun etkisi de 5 gün sürer. Mars mücadele, savaş ve harekete geçiren gezegendir, Neptün ise varsayımları, hayalleri, bilinmeyen şeyleri temsil eder. Özellikle bu dönemde trafik kazaları ve depremler konusunda dikkatli olmakta fayda var. Ayrıca ne için mücadele ettiğimizin farkına varmamız gereken zamanlardır, Don Quixote gibi yeldeğirmenleriyle savaşmayın annem. Bir şeyleri varsayarak eylemden vazgeçmek hayal kırıklıkları yaratabilirken, bu enerjiyi aslında hayallerinizi gerçekleştirmek için eyleme geçerek kullanabilirsiniz. Yani varsaymayın, harekete geçin.
?09:19’da Ay Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Sabah sabah aklınıza yeni fikirler gelebilir, biraz daha bireyselleşme ihtiyacınız artabilir, çok uçarı davranıp kendi depremlerinizi yaratmayın annem.
?10:23’de Merkür Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Söylemlerinizde abartıya kaçabilirsiniz, her duyduğunuza inanmayın. Ticaret konuları gündeme gelebilir. Yurtdışı bağlantılı işler sizi biraz zorlasa da enerjinizi bu alana aktarabilirsiniz. Holiganizmden uzak durmak gereken zamanlardır, siyasette söylemler abartılı olabilir.
?10:36’da Ay Satürn karesi aslında 04:06’daki Güneş Satürn üçgenini tetikleyeceği için otorite figürleriyle, baba ya da patronla konuşmalar gündeme gelebilir ya da siz yapmak istedikleriniz için sorumluluk alabilirsiniz.
?19:25’de Ay Neptün sextile açısı gerçekleşecek ve bu da aslında 08:46’da gerçekleşmiş olan Mars Neptün karesini tetikleyecek.
Günün mottosu: Hayallerinizi gerçekleştirmek için sorumluluğunuzu alın.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.