12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

12 Aralık 2019

12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,

08:12’de İkizler burcunda dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay artık yapılan işlerin ortaya çıkması, hak edilenin alınacağı, bırakmamız gerekenleri bırakacağımız bir dolunay olacak. Sesimizi çıkarmak istiyoruz, duyulmadığımızı hissediyoruz ve hissettikçe daha çok isyan ediyoruz. Oysaki bu dolunayla beraber artık her şey daha görünür olacak. Zihnimiz daha aktif, söylemlerimiz daha kuvvetli olacak. Bazı yakın çevremizde sonlanmalar, bazı anlaşmaların bitmesi şimdilik gözümüzü korkutsa da aslında daha da yayılacağımız süreçlere işaret çekmekte.Yapmamız gereken keşfetmek, adil olmak, hayatın neşesinin tadını çıkarmak.

Tüm bırakmak istediklerinizi bırakacağınız bu dolunayla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız aşağıda yer alan videoyu izleyebilirsiniz.⇓⇓⇓

Hepimizin hayrına olacak olan bu dolunay hepimize şifa olsun.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.