12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

12 Aralık 2022

12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

?12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz. Yine çocuklar gibi şeniz. Eğlenme ihtiyacımız olduğu bir gündeyiz.

?21:12’de Güneş Satürn sextile açısıyla başlıyoruz. Otorite figürlerinden destek almak için oldukça destekleyicidir. Yalnız burada irade kullanmanız gerekmektedir. Yani babanız size haydi evladım diye izin verdim demez, sizin izin istemeniz lazım. Patrondan zam istemek isterseniz uygundur. İrade kullanarak, sorumluluklarınızı yerinize getirebilirsiniz. Herhangi bir konuda disipline olmak isterseniz bu açıyı değerlendirin derim annem. Etkisi 10 gün sürer.

?23:25’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde şifa konularına yoğunlaşabiliriz, herhangi bir konuda uzmanlaşmak istersek değerlendirebiliriz, dertlerimize şifa bulabiliriz, bunun için yaratıcı çözümler üretebiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.