12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

11 Aralık 2021

12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?12 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Balık burcunda boşlukta başlayacağız.
?00:46’da Ay Koç burcuna geçecek. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.
?09:21’de Güneş-Neptün karesi gerçekleşecek. Etkisi ortalama 5 gün sürecek. Kişisel bazda yanlış anlaşılmalara oldukça açık zamanlar. Bir takım varsayımlar yaşayabilirsiniz. Emin olmadığınız durumlar var ise bunlar gün yüzüne çıkabilir. Hisleriniz oldukça kuvvetli olacaktır. Fakat genel olarak yaşam enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz ki bu gayet doğal. Dünya astrolojisine göre Yay burcu din adamlarını, dini yerleri ve üniversiteleri temsil eder. Balık burcu ise, gizli dernekler, cezaevleri ve hastaneleri temsil eder. Bu dönemde ülkece önemli din adamının hastalanması, cezaevine girmesi gibi durumlar yaşanabilir ya da din adamlarıyla alakalı bir takım gerçekler gün yüzüne çıkabilir.
?16:55’de Ay-Kiron kavuşumu gerçekleşecek. Şifalanma zamanı annem. Evdeyseniz dua edip meditasyon gibi ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Özellikle kendinizi şifalandırabilirsiniz.
?19:49’da Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Haftanın son gününde bi önümüzdeki haftanın programını yapmak için güzel bir zaman dilimi. Neler yapıp, neler geliştirecekseniz, hedefleriniz neler ise planlayın annem. Planlama doğrultusunda çalışmalara başlayın.Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.