12 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

11 Ağustos 2022

12 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

?12 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Kova burcunda ve Dolunay enerjisiyle başlıyoruz. Valla bu gece uyumakta zorlanabilirsiniz artık papatya çayı mı içersiniz, ılık bir duş mu alırsınız, televizyon karşısında mı bayılırsınız ben karışmam.??‍♀️
?00:44’de Mars Neptün sextile açısı gerçekleşecek. Hayalimizdeki parayı kazanabilmek için eylem planı oluşturabileceğimiz bir süreçten geçiyoruz. Çok uçmayın ama bunun için bir strateji geliştirin. Hayalleriniz için çaba sarf ederseniz bu süreçte destekleneceksiniz.?
?03:47’de Ay Uranüs karesiyle beraber eğer uyuyabildiyseniz zıplayarak uyanabilirsiniz, acayip acayip rüyalar görebilirsiniz.
?04:35’de Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili iki yazı yazdım biri dünyaya etkileri, biri haleti ruhiyemizi anlatan ruhumdan akanlar onu önceki postlarımdan okuyabilirsiniz.
?08:58’de Ay Satürn kavuşumu gerçekleşecek. Günün Dolunay enerjisiyle birlikte biraz içiniz sıkılmış uyanabilirsiniz buna çok takılmayın, ay ben bugün ne yapayım diye sorumluluk alın, işlerinizi halledin annem.
?14:06’da Ay Mars karesi gerçekleşecek aslında bu gergin bir açıdır, azıcık sinirlenebilirsiniz ama aslında Mars Neptün sextilini tetikleyeceği için çok da zorlanmazsınız.
?14:06’dan 21:44’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şeyler başlatmayın hatta hafiften hafta sonuna giriş yapın.
?21:44’de Ay Balık burcunda transitine başlayacak. Çok dağılmayın. Ohhh haftasonu da geldi içeyimler gezeyimler ya da bu hafta çok coştuk biraz yatayımlar amaaan ben mi kurtarıcam dünyayı bırakayımler deme potansiyelimiz çok yüksek çünkü Balık enerjisi. ?? Hem her şey var hem hiçbir şey yok. Karma karışık.? Neyse işte iyi haftasonları.?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #12Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.