12 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

12 Ağustos 2023

12 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀12 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay İkizler burcunda ve boşlukta başlıyoruz.

💫01:52’de Ay Yengeç burcuna geçecek. Duygular, sezgiler, ailevi konular gündemimizde olabilir.

💫11:37’de Ay Satürn üçgeni otorite figürlerinden destek almak için oldukça destekleyici. Sorumluluk gerektiren işleri kolayla halledebilirsiniz, yapacağınız işler kalıcı olabilir.

💫21:12’de Güneş Kiron üçgeni gerçekleşecek. Aslında işin uzmanı olmak için oldukça destekleyicidir ancak bu dönem yangınlar, kazalar, ateşli hastalıklara da dikkat etmekte fayda var. Bu saatlerde birilerine yardım etmek daha iyi sonuçlar verebilir. Şifalanmak isterseniz de bu saatleri kullanabilirsiniz. Etkisi 10 gün kadar sürer.

Bir de önümüzdeki birkaç gün boyunca gözünüzü geceleri gökyüzünden ayırmayın, meteor şenliği var.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne. #tugbakaradayi #12Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.