12 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

12 Ağustos 2020

12 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz ve günün yarısında da bu enerjiyi deneyimleyeceğiz. Neler yaşayabiliriz? Güvenlik ihtiyacımız artabilir, maddi konular ve hazlar fazlasıyla gündemimizde olabilir.

03:03’te Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Gece gece aradığınız gücü kendinizde bulabilirsiniz tabi bu saatte anca rüyanızda bulursunuz.

10:54’te Ay-Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluklarınızı kolayca halledebilirsiniz. Otorite figürleriyle görüşmek istiyorsanız sabah saatlerini değerlendirebilirsiniz.

10:54 ile 16:45 arasında Ay boşlukta hareket edecek. Önemli işleriniz bu saatler arasına getirmemeye özen gösterin. Yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işlerinizi toparlamak daha iyi olabilir.

16:45’de Ay İkizler burcuna geçecek. Hayatınızı akışı hızlanabilir. Daha çok konuşamaya başlayacağınız saatlerdir. Yazılı ve sözlü iletişiminiz artabilir. Konudan konuya atlamanızda mümkün olabilir. Tüm konular hakkında hareketlilikten ötürü yüzeysel bilgi sahibi olabilirsiniz. Bilgilerin çeşitliliğinden yaralanabilirsiniz. Derin bilgiye ulaşmak için uygun bir zaman değildir. Ayrıca sosyalleşmek için idealdir, gıybet yapma istediğiniz artabilir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.