12 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

12 Ocak 2019

12 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Güne 08:08’de Ay Kiron kavuşumuyla başlıyoruz. Kiron malumunuz yaralı şifacı, güne yaralarımız için destek alarak başlayabiliriz, yaralarımızı ve yarası olanları şifalandırabiliriz. Her türlü şifa çalışması için destekleyici bir zaman dilimidir. 8 cenneti temsil eder, arınmayı temsil eder, ruhsal temizlenmeyi temsil eder ve açının 08:08’de gerçekleşmesi de ruhumuza iyi gelebilir.

Ay 11:17’ye kadar boşlukta olacağı için bu zaman dilimine kadar yeni bir şey başlatmak çok da uygun değildir. 11:17 ile beraber Ay Koç burcuna geçecek ve artık hareket zamanı. Öğleden sonra kendinizi daha enerjik hissedebilirsiniz, yeni şeyler başlatabilirsiniz, ruhumuz artık coşmak ister. Kendinizi bir orada bir burada bulabilirsiniz bugün saatlerce evde oturayım tembellik yapayım günü değildir, kendi hızınıza kendiniz yetişemeyebilirsiniz.

Ta ta ta taaaaammm geldik günün en güzel saatine. 22:19’da Ay ve Venüs harika bir açı gerçekleştiriyor. Aşk konuları gündeme gelebilir, bu konulardan yana çok destekleyici bir zaman dilimi. Şimdi Ay da Venüs de Ateş grubu burçlarında. Bir anda aşık olabilirsiniz. Böyle ateşli ateşli aşık olup gerisini düşünmezseniz kapıda Jüpiter – Neptün karesi var hayal kırıklığı yaşama riskiniz de var. Dolayısıyla burada gaza gelmekten ziyade (yine yükselen Oğlaklığım tuttu) biraz mantığı da devrede tutmak da fayda sağlayabilir. Şimdi siz çok da benim Oğlak’lığımı ciddiye almayın amaaaan aşık olun gitsin yaaa an bu an. (Kovalığım tuttu). Neyse işte aşk kokusu var havada tadını çıkarın.

Sevgilerimle

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.