11Ocak Günlük Astroloji Yorumu

10 Ocak 2023

11Ocak Günlük Astroloji Yorumu

?11Ocak Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Bugün bir şeyleri beğenmek bizim için zor olabilir. Her şeyi mükemmelleştirmeye çalışırız. Bir şey bize fayda sağlamayacaksa çok umurumuzda olmaz. Mıymıy bir günümüzdeyiz yani annem.

?10:36’da Ay Mars karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz gergin hissedebiliriz. Enerjimiz de yüksek olur ama sakarlıklara da açık olduğumuz zamanlardır. Dikkat!

?11:48’de Merkür Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde kendinizi dışarda unutmayın şifayı kapma potansiyelimizin olduğu saatlerdir. Konuşarak birilerini kırabiliriz/kırılabiliriz. Yalnız bu açı iyi kullanıldığında çözemeyeceğimiz de problem yok. Burada dikkat edilmesi gereken şey, eski şeyleri aklımıza takarsak risk alamaz ve konu hakkında uzmanlığımızı gösteremeyiz. Geçmiş negatif tecrübeleriniz, cesaretinizi kırmasın. Eğer cesur olursanız başarılı olabileceğiniz bir sürece de işaret eder. Ülkemizin Güney Doğu bölgesinde askeri hareketlilikler söz konusu olabilir. Etkisi 5 gün sürer.

?17:57’de Ay Merkür üçgeni gerçekleşecek. Normalde iletişim için iyi saatler derim ama 11:48’deki Merkür Kiron karesini tetikleyeceği için, iletişim dilinde dikkatli olmamız gereken zamanlar.

Bugün tırt bir gün. Gidin temizlik yapın, bu kışın geleceği de yok zaten, bari dolaplarınızı düzenleyin.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.