11 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

10 Temmuz 2023

11 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀11 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Koç burcunda başlıyoruz.

💫01:49’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Biraz kendimizi gergin hissedebilirsiniz. Geçici bir etki çok takılmayın.

💫02:11’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Gece gece zihinsel olarak biraz huzursuz olabiliriz.

💫02:11’den 02:55’e kadar Ay boşlukta. Şuncacık arada da yeni bir şey başlatırsanız ben daha ne diyeyim.

💫02:55’de Ay Boğa burcunda olacak. Oh gel keyfim gel. Biraz iştahımız artabilir. Hayattan daha fazla keyif alabiliriz. Ben aşırı kilo aldım, tatil yerlerinde odalara lütfen tartı koyalım, ne ile karşılaşacağımı bilmiyorum.

💫03:30’da Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Enerjimiz artar da bu saatte enerjinizi neye harcarsınız ben karışmam.

💫07:11’de Merkür Aslan burcunda transit edecek. 29 Temmuz tarihine kadar da burada transit edecek. Merkür Aslan burcundayken biraz daha buyurgan bir iletişim tarzına bürünebiliriz. Kendimizden bol bol bahsedebiliriz. Yöneticiler gündeme gelebilir. Borsada hacim artar.

💫15:11’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı daha kolay yerine getireceğimiz saatlerdir. Otorite figürleriyle konuşmak isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.

💫23:04’de Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu saat dilimlerinde kendinizi daha şanslı hissedebiliriz bir de abartmalara açık saat diliminde olduğumuzu da unutmayalım, özellikle hayattan keyif alma konusunu abartabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.