11 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Temmuz 2020

11 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Balık burucunda başlıyoruz.

06:48’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Satürn sorumluluklar, kısıtlanma anlamına gelmektedir. Ay’da Balık burcunda seyrettiği içim duygusal ihtiyaçlarımızla, sorumluluklarımız arasında uyum söz konusudur. Bu saatleri dinlenerek ve gün içinde yerine getirmemiz gerekenleri planlayarak değerlendirebilirsiniz.

06:47’den 08:05’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şey yapmak yerine boş işlerle uğraşın yatıp uyuyun annem zaten o saatte ne başlatacaksınız allasen.

08:05’de Ay Koç burcuna geçecek. Ay Koç burucundayken dürtüsel tepkiler vermeye açık olursunuz. Hayatınıza hız ve hareket katılabilir. Spor yapmak için oldukça uygun bir gündür. Sadece aşırı ve tedbirsiz davranışlardan kaçının. Çünkü aynı zamanda kazalara da açık olacağınız bir zamandır.

11:27’den, 13 Temmuz 11:27’ye kadar Merkür durağan olacak. Merkür durağanken, zihnimiz, iletişimimiz durur. Mümkünse iki gün sıkın dişinizi. Hepinizin bildiği gibi ben Aden’i Merkür durağanda okula yazdırdım ve o hafta okullar kapandı, çocuğumun eğitim hayatı durdu. ? Dolayısıyla far görmüş tavşan gibi kalmayın şekerlerim.

19:08’de Ay-Merkür karesi gerçekleşecek. Merkür halen retro olduğu için biraz patavatsız olabileceğiniz saatlerdir. Yanlış anlaşılmayın, kalp kırmayın. Ayrıca alınganlık yapmayın. Önemli kararlar vermek için uygun zamanlarda değiliz.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.