11 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

11 Şubat 2019

11 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

02:47’de gerçekleşecek olan Ay Uranüs kavuşumuyla beraber gördüğünüz rüyalar sizde Newton’un kafasına düşen elma misali aydınlanmalar yaşatabilir. Sonrasında Ay boşluğa girecek, 04:28 itibarıyla da artık Ay boğa burcunda.

Ben artık Ay Boğa’da diyorsam aslında elinizdeki o tatlıyı yavaşça yere bırakın demek istiyorumdur. Çünkü malum iştahlar açık, dünya zevkinin peşinde birkaç güne girmiş bulunmaktayız. Böyle bir hımbıllık, ben mi kurtarıcam dünyayı şeklinde yayılmalar filan diyim ben size, siz anlayın.

Sonrasında sabahın 06:56’sında Ay’ın Merkür’le uyumlu açısı iletişim, anlaşma, sözleşme, ticaret, alım satım işlerinden yana destekleyici bir günde olduğumuzu belirtmektedir.

21:38’de de Ay Venüs üçgeni tüm ilişkiler, hayatı güzelleştirmek, keyif almak konularında çok destekleyici. Bugün aslında biraz durup hayatın güzelliklerini seyredip bunları ruhumuza katma günü gibi. Güzel bir gün ben sevdim. İnşallah size de güzel gelir.

Öptüm

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.