11 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

11 Şubat 2022

11 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

?11 Şubat Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Twitterda bolca vakit geçirip, sosyal medyada zaman geçirebilir, kitap okuyabilir ya da sorularınız varsa ikimixdanismanlik.com dan danışmanlık alabilirsiniz.
?09:43’de Ay-Neptün zorlu açısı gerçekleşecek. Yanlış anlaşılmalara oldukça açık saatlerdir. Bir de yataktan kalkmaktan zorlanabilirsiniz. ???
?11:22’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendinizi ruhsal olarak dengede hissedeceğiniz zamanlardır. Otorite figürleriyle iyi anlaşabilirsiniz.
?11:22 ile ertesi gün 02:26 arası Ay boşlukta olacak. Bu süreçte yeni bir şeyler başlatmak yerine elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir. Horaryciler soru sormayın ?
?17:03’de Merkür-Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Bildiğiniz gibi bu açı Oğlak burcunda bu yıl son kez olacak. Daha önce 11 Aralık ve 29 Ocak tarihlerinde gerçekleşti. İlki olayları derinlemesine planlamak üzereyken ikinci açı ise bir üstünden geç bak bakalım nerde ne hata yaptın ya da bir değiştir dönüştür dedi. Bu son kez oluyor dolayısıyla yaptığımız işi derinlemesine düşünüp, değiştirmek için son fırsat. Değiştirin, dönüştürün ve ortaya çıkartın. Medyada kara para aklama olayları, mafyatik olaylar gündeme gelebilir. İletişimimiz biraz daha sivri olabilir ve başkaları tarafından manipüle edilebiliriz. Medya bizi yanıltabilir bu yüzden her gördüğünüze inanmayın.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ??? #astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #11Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.