11 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Şubat 2020

11 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Başak burcunda. Dolayısıyla kendimizi başkalarına yardıma ayırabiliriz.
03:54’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Şanslı saatlerdir, niyetlenin yatın annem.
06:29’da Ay Neptün karşıtlığı ile uyanacağız. Bu biraz yataktan ayrılamama, kafayı toparlayamama açısıdır. Gece erken yatın annem.
16:35’de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. kendinizi gayet güçlü ve karizmatik hissedebilirsiniz. İnsanları etkiniz altına alabilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi mümkünse bu saatlere getirmek daha iyi olabilir.
20:36’da Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluklarınızı daha iyi bir şekilde halledebilirsiniz. Otorite figürlerinden destek alabilirsiniz.
Günün bir diğer zorlayıcı açısı ise 21:25’de gerçekleşecek olan Ay Mars karesi. Bu saatlerde gereksiz gerginlikler yaşanabilir. Çok sinirlenmeyin annem.
Ay 20:36’dan ertesi gece 02:37’ye kadar boşlukta olacak. Dolayısıyla önemli işlerinizi bu saatlerin arasına getirmemeye çalışın şekerlerim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.