11 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

11 Ocak 2020

11 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmmmm,
Nasılsınız, tutulmanın etkileri nasıl ilerliyor?
Geceye 02:43’de Ay Satürn karşıtlığı  ve arkasından Ay Plüton karşıtlığı ile devam edeceğiz. Dolayısıyla bu gece iç sıkıntıları, buhranlar, ağlamalar olabilir, korkmayın geçici bir etki. Kabuslar da söz konusu olabilir, ancak kabus görüyorsanız unutmayın ki aslında zorlayıcı gezegen etkilerini bilinçaltınızda yaşadığınız için normal hayatınızda çok da zorlanmayabilirsiniz.
02:56’dan 15:15’e kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla burada yeni işler başlatmak yerine var olan işleri toparlamak daha iyi olabilir.
15:15’den sonra Ay Aslan burcunda olacağı için kendimizi şımartmak isteyebileceğimiz ve benliğimizin farkında keyifli bir gün geçirebiliriz.
18:20’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek. Burası şifalanma konularında gayet destekleyicidir bol bol derdinizi anlatın iyi gelir ancak bir anda Güzin Abla olma riskiniz de mevcut.
19:42’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Burası biraz gergin saatlere işaret eder. Sürprizlerden çok hoşlanmayabilirsiniz, bir anda bir şeylerden kopmak isteyebilirsiniz. tutulmayı yeni atlattık annem sakin.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.