11 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

11 Ocak 2024

11 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

🍀11 Ocak Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Oğlak burcunda başlıyoruz. Sorumluluklarımızın ve iş hayatımızın gündemde olduğu bir günden geçiyoruz.
💫06:27’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Ancak bu 17:36’da gerçekleşecek olan Venüs Kiron üçgenini tetikleyecek. Yani sabah saatlerinde eski ilişki problemlerinizi rüyanızda görebilirsiniz ancak bu konularda da şifalanabileceğimiz bir süreçteyiz.
💫12:26’da Ay Uranüs üçgeni biraz şaşırtıcı haberler alabileceğimizin göstergesi.
💫14:57’de ise Oğlak burcunda bir yeniay deneyimleyeceğiz. Bunun hem burç yorumlarını hem de dünya astrolojisi etkilerini bir önceki postlarımda bulabilirsiniz.
💫17:36’da Venüs Kiron üçgeni gerçekleşecek. Burası ilişkiler konusunda oldukça destekleyici zamanlardır. Kendinize verdiğiniz değer konularında şifalanabilirsiniz. Fakat değersizleştirenlerden kurtulmak isterseniz de oldukça iyi bir dönem.
💫22:20’de Ay Neptün uyumlu açısı kendimizi daha sakin hissedeceğimiz zamanlara işaret etmekte. İç sesinizi dinleyin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Ocak #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.