11 Ocak 2024 Oğlak Burcunda Yeniay

11 Ocak 2024

11 Ocak 2024 Oğlak Burcunda Yeniay

🍀Buzzz Gibi Yeniay
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫11 Ocak 2024 tarihinde 14:57’de Oğlak burcunun 20 derecesinde bir yeniay deneyimleyeceğiz. Özellikle Oğlak, Boğa ve Başak burçları için oldukça destekleyici olan bu yeniay Koç, Yengeç ve Terazi burçlarını değişime zorlayacak.
💫Bu yeniay hem kraliyet yıldızlarıyla hem de tüm jenerasyon gezegenleriyle bağlantılı olduğu için oldukça önemli bir yeniay olacak.
💫Oğlak burcu iş insanları, kurumlar, sistemler, inşaat sektörü, mühendislik, para ve toprakla ilgilidir.
💫Aslında yeniaylar yeni bir başlangıcı temsil ederken bu Yeniay daha çok sistem değişikliği yapılması konularını gündeme getirecek. Çürümüş sistemlerin artık yok olacağı bir sürece girdiğimize dikkat çekmektedir.
💫Özellikle iş hayatının önemli figürlerini bu dönem bol bol duyabiliriz. Bazı iş insanlarının ya şirketlerin hayatının sonuna gelmesi, devlet kademesindeki insanların işlerinden çekilmesi durumları söz konusu olabilir.
✅Yeniay Antaras paralelli bu bir savaş ve mücadele sabit yıldızıdır.
✅Yeniay’ın yöneticisi Satürn ise Balık burcunda ve Fomalhaut sabit yıldızıyla kavuşumda.
✅Jüpiter Regulus paralelli ve Satürn’e sextili var.
✅Uranüs ise Aldebaran’a paralel yapıyor.
✅Şimdi işin içine Sabit yıldızlar girdi mi olacak olan olur.
✅Bu daha çok ülkeler ve ülke yöneticileriyle ilgili durumlara dikkat çekmektedir.
✅Dini figürleri ve yapıları da çok fazla konuşacağımız bu dönemde yeniayın Düğümlere de kare yapması aslında önemli bir virajdan geçtiğimizi göstermektedir.
✅Bazı önemli kararlar toplumsal olaylara sebebiyet verebilir. Bir isyan enerjisini ortaya çıkarabilir.
✅Özellikle sağlık sektörünün yapısı, kullanılan ilaçlar, holdingler bu dönemin önemli konusu olacak.
✅Oğlak enerjisi aslında çalışkan, soğuk ama bir o kadar da disiplinli bir enerjidir.
✅Bu süreçte gerçekten çalışmayan ve yürümeyen sistemlerin revize olacağını göreceğiz.
✅Bu yeniaydan 25 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan Aslan Dolunay’a kadar önemli bir süreçten geçiyoruz çünkü Aslan Yeniay’ı da aslında 28 Ekim 2023 tarihinde gerçekleşmiş olan Boğa burcundaki Ay tutulmasını tetikleyecek.
✅Bu süreçte para piyasaları, ekonomik buhranlar, iflaslar ve depremler gündemimize gelebilir.
✅Patlamalara ve saldırılara karşı dikkatli olunması gereken zamanlarıdır.
✅Gaz ve madenle ilgili konular da oldukça dikkat çekici.
✅Özellikle ülkemizin ikincil ilerletim haritasında 12 Ocak tarihinde gerçekleşecek olan Ay Plüton üçgeni, halkın krizde kalması, yer altı konular, sularla ilgili sıkıntılar, seller ve hatta maalesef deprem riskini de tetiklemektedir. Tabi ki inşallah olmaz ya da buradaki dönüşüm enerjisini daha güçlü olmak, çürüyen sistemleri revize etmek için kullanabiliriz. Buradaki deprem sizi çok korkutmasın çünkü ülkemiz zaten bir deprem ülkesi olduğu için sürekli sallanıyoruz ve astrolojik olarak da bunun gücünü pek kestirmemiz mümkün değil ancak yine de 25 Ocak tarihine kadar temkinli olmakta fayda var.
✅Yeniay hatta Fransa’dan geçiyor, dolayısıyla Fransa’da da dini konular, yeni yapılar ve sistemler gündeme gelebilir.
💫Ben bu yeniayı global bazda değil ama bireysel bazda sevdim. Çünkü bu kadar jenerasyon, toplumsal gezegen işin içindeyse bireysel bazda topluma mal olacak işler yapabilmek bakımından da bize destek atmaktadır.
Umarım hakkımızda güzel şeyler olur.
Sevgilerimle Tuğba💋💋💋 #yay #yeniay #oğlakyeniayı #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.