11 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

11 Nisan 2019

11 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrrr,

00:45 itibariyle Merkür ve Plüton arasında uyumlu açı gerçekleşecek ve etkisi 3 – 4 gün sürecek. Şimdi bunlar ne demek önce bunu açıklayayım. Merkür temel anlamıyla, iletişim, zeka, ticaret demek. Plüton yıkıp yeniden yapan, güç, dönüşüm demek. Meali iletişim konularında güçlenebiliriz, zekamızla insanları etkileyebiliriz, ticaret alanında dönüşümler yapabiliriz. Ay kız biz bunu nasıl kullanacağız derseniz mesela biriyle konuşmak istiyorsunuz ama sizden güçlü olduğunuzu düşünüyorsunuz heh işte dönem şartların eşit olduğu sizin de gücünüzü gösterebileceğiniz bir dönem. Zekanız parlar, kullanın annem bunları.

Ay 06:31 itibariyle artık Yengeç burcunda ve aile bağlarımızın güçleneceği, sezgilerimizin artacağı birazcık da duygusal olacağımız sürece girmiş durumdayız. Vatana millete hayırlı olsun. Gaza geldim Ay hala İkizlerde ya. Neyse işte aile, vatan, alanımız gündemde olabilir.

09:49’da Ay – Uranüs uyumlu açısı da yine günün fırsatlara açık olduğunu, sürprizler, beklenmedik gelişmeler yaşanabileceğini göstermektedir. Mesela bunu nasıl kullanabilirsiniz, sürpriz yaparak ya da size sunulan fırsatları hemen geçiştirmeden bir üzerinde düşünerek.

Günün son açısı ise 11:49 da gerçekleşecek olan Ay – Kiron kare açısı günün tek zorlayıcı açısı. Burası biraz ruhsal olarak yara alma potansiyeliniz olduğu bir zaman dilimi. Bunu nasıl kullanabilirsiniz? Demek ki ortada bir yara alma durumu varsa yaralı birine, ihtiyacı olan birine ya da bir hayvana yardım ederek bu açının etkisini yumuşatabilirsiniz hatta böyle kullanmak size de iyi gelebilir.

Ay yine çok konuştum çok şükür Ay Yengeç’e geçiyor da biraz ailemle ilgilenirim, sizin de başınızı şişirmem. İkizler beni çok bozdu çenem düştü sizi de baydıysam affola.

Öptüm kocaman

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.