11 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

11 Nisan 2022

11 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?11 Nisan Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Aslan burcunda transit edecek. Yine günün tadını çıkarabileceğimiz bir gündeyiz. Kendimizi keyifli, eğlenceli biraz da dalgacı bulabiliriz.
?05:09’da Merkür Boğa burcundaki transitine başlayacak ve 30 Nisan’a kadar Boğa burcunda transit edecek. Bu süreçte iletişimimiz daha güven verici olabilir. Maddi kazançlarımız için anlaşmalar yapabiliriz. Zihnimiz daha çok maddi konulara çalışabilir. Gölge yanı ise sabit fikirli olup, dediğim dedik çaldığım düdük demektir. Eğer böyle davranırsak fırsatları kaçırma riskimiz de vardır.
?08:21’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde kendimizi iyi hissedebiliriz, çocuklarla vakit geçirmek ruhunuza iyi gelebilir.
?09:25’de Ay Uranüs karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde yalnız kalmak isteyebiliriz, şartların bozulması tadımızı kaçırabilir. Ancak gelip geçici bir etkidir çok da takılmayın annem.
?17:30’da Satürn Ay Düğümlerine kare açı yapacak. Bu süreçte sorumluluklarımızla ilgili önemli değişimler yaşayabiliriz, etkisi 1 hafta kadar sürer. Bu sorumluluklar bizi ilk başta zorlasa bile sonrasında bu zorlanmaların ödülünü alabileceğimiz bir sürece gireceğiz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Nisan

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.