11 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Nisan 2020

11 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay tüm gün Yay burcunda transitte biz pek bir keyifliyiz, geldi bahar ayları gevşer gönül yayları demiyoruz oturuyoruz değil mi evimiz de annem? (Tam bunu yazarken sokağa çıkma yasağı geldi)
01:36’da Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Sorumluluklarımızın bilinciyle hareket edebileceğimiz saatlerdeyiz.
04:39’da Venüs Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili şifalı saatlerdir. Özellikle sevgi ve ilişkilerle ilgili problemleriniz varsa kalkın şifa çalışması yapın şekerlerim.  Bir de eski sevgililer rüyanıza girebilir, bağınızı koparın, şifalandırın.
07:48’de Merkür Koç burcunda transite geçecek. Bu süreçte iletişimle ilgili konularda daha fazla girişken olabiliriz. Negatif yönü, ağzımızdan çıkanı kulağımız duymayabilir, kalpler kırılmasın. Zihin çok aktiftir. Bu süreçte yeni girişimler bol bol aklımıza gelir, ileride kullanmak için bu düşüncelere yoğunlaşın, boş geçmeyin tatlişlerim.
Ay 10:08’de Kiron’la, 10:27’de Venüs’le açı yaparak 04:39’daki etkileşimi tetikleyecek. Dolayısıyla ay biz gece yarısını kaçırdık diye üzülmeyin, bu saatleri de değerlendirebilirsiniz.
13:02’de Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde de harekete geçmek isteyebiliriz, kendimizi çok enerjik hissedebiliriz. Spor yapıp, enerjinizi faydalı şeylere kullanmak kendinizi daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.