11 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

11 Mayıs 2019

11 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
Gün boyunca Ay Aslan burcunda seyahat edecek yani kendimizi şımartmak, içimizdeki çocuğu çıkarmak, aşk hayatımızı hareketlendirmek adına şanslı bir gündeyiz.
Günün tek tatsız olayı 06:32’de gerçekleşecek olan Ay Merkür karesi. Sabah sabah iletişimde problemler yaşamaya sebebiyet verebilir. İşiniz yoksa uyuyun, illa içimi dökücem derseniz de en kötüsü rüyamda konuştum olayın senle hiçbir alakası yok der geçersiniz.
12:18’de Güneş Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Satürn’ün retro pozisyonda olduğunu göz önüne alırsak, geçmişte yapmamız gereken ama yapmadığımız sorumlulukları almamız ve yapmamız konusunda şans tanır. Ayrıca tüm otorite figürleri, sizden büyük insanlar, aile büyükleri ile ilgili konularda da destekleyici olduğu için bu kişilerden yardım almak istiyorsanız bugünü kullanabilirsiniz.
Başka da olay yok.
Öptüm kocaman.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.