11 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

10 Mayıs 2022

11 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?11 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Dolayısıyla bugün günlük rutin işlerimiz daha fazla gündemimizde olabilir, çok hızlı bir şekilde işlerimizi halletmek isteyebiliriz.
?02:22’de Jüpiter Koç burcunda transitine başlayacak. Jüpiter anlamı itibariyle dokunduğu her şeyi büyüten, yargıyı temsil eden, aşırılıkları, abartmayı temsil eden gezegendir. Büyük olan her şey Jüpiter ile bağlantılıdır. Ayrıca bir şeyin çok olmasını temsil ettiği için bollukla da temsil edilir, sınırsızlıktır, dolayısıyla ucuz olan şeyleri de anlatır. Jüpiter Balık döneminde sınırsızlığı deneyimlemişken, Jüpiter Koç dönenimde de hareket, enerji, askeriye, mücadele, yenilik, ilk deneyimler konusu gündemimizde olabilir. Jüpiter 28 Ekim tarihine kadar Koç burcunda transit edecek sonra Balık burcuna geri dönecek. Bu süreçte dikkat etmemiz en önemli konulardan biri kendimizi aşırı ön plana atabilir kahraman olayım derken kurban olabiliriz. Kibir en büyük sınavlarımızdan biri olabilir, kibrimiz sonucunda kayıplar yaşayabiliriz. Çok fazla içgüdüsel davranma eğilimimiz artar, çabuk gaza gelebiliriz. Bunlara dikkat etmemiz gerekir. Avantajları ise yeni yapacağımız atılımlarda şanslı olabiliriz, ilk deneyimler konusunda gelişmeler gösterebiliriz, sportif başarılar elde edebiliriz.
?06:27’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerinde güne hızlı bir giriş yapabiliriz. Yaratıcılığımızın yüksek olduğu saatlerdir.
?14:47’de Merkür retrosu resmi olarak başlıyor. Zaten ne yapmamanız gerektiğini biliyorsunuz, ben size neler yapabileceğinizden bahsedeyim. Eskiden yarım kalmış tüm işlerin üzerinden geçebilirsiniz, verdiğiniz ama unuttuğunuz sözleri gerçekleştirebilirsiniz, kendinizi yazarak daha iyi ifade edebilirsiniz. Çok da korkmayın öcü değil. Bununla ilgili Instagram’da çok detaylı bir canlı yayın yapmıştım. Onu izleyebilirsiniz.
?15:17’de Ay Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Biraz agresyona açık olduğumuz saatlerdir, mümkünse spor yapıp, enerjinizi faydalı şeylere yönlendirin annem.
?17:01’de Ay Güneş üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler kendimizi oldukça iyi hissedeceğimiz, dengede olduğumuz saatlerdir. Toprakla uğraşmak, yemek pişirmek, temizlik yapma ruhumuza iyi gelebilir.
Bugünün başka bir olayı yok.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #11Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.