11 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

10 Mayıs 2020

11 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Oğlak burcunda transit edecek. Dolayısıyla yine sorumlulukların gündemde olduğu biraz da soğuk tavırlar sergileyebileceğimiz bir gündeyiz.
01:38’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde ani beklenmedik sürpriz gelişmeler yaşayabiliriz. Aynı zamanda parlak fikirler de bulabiliriz. Aklınıza gelecek fikirleri yazın uçup gitmesinler annem.
02:27’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler ise kırılmalara, kırgınlıklara sebebiyet verebilir. Ne yapacaksınız o saatlerde kırılıp kırılıp, yatın uyuyun annem.
10:33’de de Merkür Mars karesi var zaten. Valla ağzınızdan çıkana dikkat edin, laflarınız ateş topuna dönebilir. Bir anda çok hızlı tepkiler verebilirsiniz. Kırıcı sözler söyleyebilirsiniz, karşınızdaki insanların tepkilerini çekebilirsiniz. Ateşle ilgili konulara da dikkat etmek gerekmektedir. Ayrıca trafikte de dikkatli olun. Pozitif yönü ise çok hızlı düşünebilirsiniz, bilginin peşine düşebilirsiniz, çabuk öğrenirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.