11 Mart Günlük Astroloji Yorumu

11 Mart 2019

11 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Ay vallahi ben bugünü sevdim şekerler. Azıcık sabah saatlerinde Ay Venüs karesi olacak böyle biraz huysuz kalkabilirsiniz ama devamı güzel.

17:17’de Ay – Neptün uyumlu açısı var. Şimdi burada ister sanatla uğraşın, ister ibadet edin bu durum tamamen maneviyatla ilgilidir. Çok da destekleyicidir. Saat de tam olmuş yani 17:17. Neyse işte ben size önemli zamanları söyleyeyim de ister kullanın ister çeyizinize saklayın ben karışmam. Elçiye de zeval olmazmış hem.

18:26’da Ay – Mars kavuşumu olacak, bu da bizi biraz harekete geçirebilir, coşturabilir, koşturabilir. Tabi bu ikisi Boğa’da olacağı için nasıl harekete geçirir derseniz anca hayattan keyif almak adına harekete geçirir. Yoksa iş filan hallettirmez ben baştan söyleyeyim de sonra aman Tuğba biz bir yayıldık bir yayıldık demeyin.

21:34’de Ay Satürn uyumlu açısı olacak. Burada da sorumluluklarınızı gözden geçirebilir ve yerine getirebilirsiniz. Büyüklerinizden destek alabilirsiniz. Yapamadığınız işler varsa üzerinden geçebilirsiniz.

Bugün bir de Pazartesi, Ay günü. Aileyle vakit geçirmek iyi gelebilir.

Bitti çok merci bu kadar. Öptüm bol bol.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.